Kolejka 1 wtorek, 09 styczeń 2024 godz. 19:00

We wtorkowy wieczór o godzinie 19:00 rozpoczęło się staracie w ramach 2 ligi biznes, gdzie na przeciw siebie stanęły zespoły Budimex vs Supa Strikers. Spotkanie rozpoczęło się od błyskawicznego trafienia Gości, którzy już w pierwszej minucie spotkania otworzyli wynik meczu za sprawą Fabiana Ferlika. Szybko stracona bramka nie podcięła skrzydeł drużynie przeciwnej i niemal od razu ruszyła ona do ataku. Po dokładnie 5 minutowych staraniach mogliśmy ujrzeć na oczy gola wyrównującego autorstwa Karola Piwowarskiego, kiedy ten ze stoickim spokojem umieścił futbolówkę w sieci, lecz radość z gola nie trwała długo. Zdeterminowani Gospodarze szybko odpowiedzieli na zadany cios i znów Supa Strikers musiało gonić wynik. Po tym zdarzeniu mecz zrobił się niezwykle zacięty, a jedna jak i drugą ekipa niestarannie przeprowadzała ciekawe rozwiązania, jednak przez resztę minut pieszej połowy brakowało skutecznego sfinalizowania okazji. Po zmienię stron Goście szybko zameldowali się na placu, gdyż w 28 minucie do siatki piłkę skierował Oliwier Pytel i znów na protokole zawidniał remis. Po takim przebiegu spraw mieliśmy nadzieję na niezwykle zacięta oraz wyrównaną końcówkę widowiska, lecz obraz zaczął się zmieniać na 10 minut przed końcem. Gdy zegar sędziego wskazywał ostatnie minuty gry wtedy Goście postanowili rzucić wszystko na jedną kartę i z przytupem ruszyli w pogoni za korzystnym wynikiem. Ten sposób już szybko okazał się skuteczny, bowiem Supa Strikers z pewnością zaczęła konstruować groźne ataki a swoją dominację potwierdzili aż trzema golami co w efekcie przyczyniło się do zwycięstwa  2:5.