Kolejka 4 środa, 31 styczeń 2024 godz. 20:30

W ostatnim meczu 4 kolejki, w 1. Lidze Biznes, Impuls UA podejmował FK Almaz. Gospodarze idą po podium, mając na koncie dwa zwycięstwa i remis. Goście zaś, po dwóch porażkach, przed tygodniem odnieśli pierwsze zwycięstwo. Od początku meczu był bardzo wyrównany. Obie drużyny atakowały, lecz na drodze stawali świetnie spisujący się bramkarze. Na pierwszego gola czekaliśmy do 16 min. Wtedy piłkę do pustej bramki skierował Vladyslav Kulnyk. Dwie minuty później, strzałem z ostrego kąta, wyrównanie dał Vasyl Ivaniuk. Wynik do przerwy brzmiał 1:1. Druga połowa była bardzo podobna do pierwszej. Tym razem jednak, pierwsi na prowadzenie wyszli gracze Impulsu. W 32 min, Dmytro Stesiuk trafił na 2:1. Trzy minuty później, najlepszy na boisku Yurii Neudach doprowadził do remisu. Finalny rezultat brzmiał 2:2. Z naszej perspektywy, było o jak najbardziej sprawiedliwe rozstrzygnięcie tego widowiska. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.