Kolejka 2 wtorek, 16 kwiecień 2024 godz. 21:15

W jedyny wtorkowym meczu na 7 szczeblu rozgrywkowym, GNS Warszawa podejmował Lux Med. Obie drużyny wygrały swoje poprzednie starcia. Początek spotkania był bardzo zacięty. Na pierwsze trafienie musieliśmy czekać do 16 min. Wtedy na nieszczęście gości, piłkę do własnej bramki wpasował Łukasz Żendzian. Cztery minuty później, Mateusz Grabowski po indywidualnej akcji, doprowadził do wyrównania. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1. Po zmianie stron, „Graba” szybko zdobył bramkę na 1:2. Trzy minuty później Grzegorz Frączyk doprowadził do kolejnej równowagi. W 28 minucie piłka spadła pod nogi Artura Sawickiego, który bardzo mocnym strzałem dał prowadzenie LM. W następnych czterech minutach Sawicki i Grabowski dołożyli po bramce i tak naprawdę zamknęli to widowisko. W 37 minucie Paweł Gwóźdź ustalił wynik spotkania na 3:5.  Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.