Kolejka 2 wtorek, 16 kwiecień 2024 godz. 21:15

W jednym z ostatnich wtorkowych spotkań doszło do pojedynku między zespołami Explo FC oraz Cool Team. Przed meczem naszym zdaniem faworytem tego starcia byli gospodarze, ale dosyć trudne było do przewidzenia w jakim zestawieniu zjawi się ekipa Andrzeja Krawczyka, więc wszystko wyszłoby w trakcie spotkania. Nasze predykcje okazały się słuszne, bo piłkarze w niebieskich strojach już od początku wręcz dominowali swoich rywali i pozwalali im na naprawdę mało. Już pierwsza połowa zakończyła się trzybramkowym prowadzeniem ekipy gospodarzy, a druga połowa to był już prawdziwy festiwal strzelecki w wykonaniu Explo. Piłkarze, którzy wrócili po sezonowej absencji do rozgrywek biznesowych wręcz rozgromili swojego rywala wysoko, bo aż 10:2.