Kolejka 2 wtorek, 16 kwiecień 2024 godz. 21:15

O 21:15 na boisku „D” doszło do spotkania pomiędzy EKO-RAF i Berry Kolektyw Kreatywny MFC. Początek spotkania był lepszy dla gospodarzy, bo już w 6 minucie Jan Jabłoński trafił na 1:0. Na odpowiedz czekaliśmy dosłownie kolejne 6 minut. Chwile później mieliśmy szybka wymianę ciosów i na tablicy wyników widniało 2:2. W 14 minucie Kostya Stezkho podwyższył ja 2:3. Kilkadziesiąt sekund później Jabłoński po raz drugi trafił do siatki i byli 3:3. Przed przerwa goście zdołali jeszcze wpakować piłkę do siatki i to goście schodzili z lekka zaliczka przed drugą połową. W druga odsłonę lepiej weszli przyjezdni Stezkho już w kilkadziesiąt po gwizdku dobił strzał kolegi i było 3:5. W kolejnych minutach gospodarze przejeli kontrole i starali sie wyrównać. Udało im sie to bardzo szybko, bo już w 25 minucie było 5:5. Kolejna faza meczu to próby z obu stron, ale brakowało skuteczności. Na rozstrzygnięcie spotkania przyszło nam czekać do 40 minuty, gdy piłkę do siatki zapakował Łukasz Adamczyk i to goście zgarnęli trzy punkty.