Kolejka 4 wtorek, 18 kwiecień 2023 godz. 22:00

Cezar po zwycięstwie w poprzednim meczu, w tej kolejce podejmował Team Ivulin IV. Goście przegrali poprzednie spotkanie i to dość wyraźnie. Ten mecz zaczął się dla nich idealnie. Już w 2 min Uladzislau Shyshatski dostał piłkę na „ściane”, obrócił się, po czym mocnym strzałem otworzył wynik. Trzy minuty później Daniel Sadowski dostał podanie na środek boiska, ok czym mocnym strzałem prosto w okienko, doprowadził do wyrównania. Po następnych dwóch minutach zawodnicy Cezara wymienili kilka ładnych podań, zgrabnie mijając rywali, po czym Damian Szczyrek dał prowadzenie swojej drużynie. W dalszej części pierwszej odsłony byliśmy świadkami bardzo zaciętej walki na boisku, niestety do przerwy nie zobaczyliśmy więcej bramek, 2:1. Po zmianie stron Team Ivulin wziął się za odrabianie strat. Już w 22 min Artem Khrul dobrze nacisnął na obrońców rywali, przejął piłkę i trafił na 2:2. Następne minuty przebiegały pod dyktando zawodników rodem z Białorusi. Dobrze bronili i jeszcze lepiej atakowali. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:2, dzięki czemu zdołali oni przeskoczyć Cezara w ligowej tabeli. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.