Kolejka 10 środa, 14 czerwiec 2023 godz. 19:00

Środowe zawody rozpoczęliśmy od spotkania Nadwiśla z Impulsem UA. Nadwiśle zapewniło sobie już wicemistrzostwo. Impuls zaś, wciąż nie może być pewny najniższego stopnia podium. Od początku ten mecz był obfity w bramki. Już w 1 min, wynik otworzył Michał Szurgociński. Minutę później Vladyslav Budz, będąc z lewej strony boiska, przymierzył z prawej nogi, przy dalszym słupku. Po kolejnych dwóch minutach Dmytro Hrynov, dostał podanie w pole karne. Zachowanie zimnej krwi, pozwoliło na dobre wykończenie akcji. W 7 min, do kolejnej równowagi doprowadził Artur Dębiec, który zdobył bramkę bezpośrednio po rzucie wolnym. W 15 min, po przebitce w polu karnym, piłka spadła Mateusza Pogonowskiego, który wręcz wepchnął piłkę do bramki. W 17 min, Impuls wykorzystał fakt, że w ich bramce stoi wyborowy strzelec. To właśnie Bohdan Ivaniuk zdecydował się na strzał z dystansu, który wpadł tuż pod poprzeczkę. Wynikiem 3:3 zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron, Impuls szybko wyszedł na prowadzenie. Budz wykorzystał podanie od Kushniruka, jednocześnie kompletując dublet. W 26 min, Artur Dębiec otrzymał czerwoną kartkę, za obronę ręką. To spowodowało, że Impuls zdobył dwie bramki. Pod koniec spotkania, goście dobili rywala jeszcze trzema trafieniami, dzięki którym wygrali 3:9. Zwycięstwo to zapewniło Impulsowi brązowe medale wiosennej kampanii. Dla Nadwiśla zaś było już pewne wicemistrzostwa. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.