Kolejka 4 czwartek, 20 kwiecień 2023 godz. 19:30

Czwartkowe zawody rozpoczęliśmy hitowym starciem Gladiatorów i Impuls UA. Obie drużyny jako jedyne na tym etapie nie zaznały porażki. Lepiej jednak wyglądali dotąd gospodarze, którzy wygrywali swoje mecze znacznie okazalej. Od początku Gladiatorzy przejęli inicjatywę, lecz przez pierwsze 10 minut nie umieli znaleźć drogi do bramki. Na pierwszego gola czekaliśmy do 11 min, kiedy na listę strzelców wpisał się Michał Kielak, któremu piłkę wyłożył Jasiek Głowacki. Minutę później Głowacki zagrał do Mikołaja Wysockiego, który podwyższył na 2:0. W 16 min na 3:0 trafił Damian Górka, który po odebraniu piłki obrońcy, postanowił samodzielnie wykończyć akcję. Wynik pierwszej połowy ustalił Kamil Kuczewski w 19 min, zdobywając bramkę na 4:0. Po zmianie stron, Damian Górka skompletował dublet, podwyższając na 5:0. W następnych 3 min Vladyslav Budz, dwukrotnie pokonał bramkarza Gladiatorów, tym raz zza połowy, przywracając Impulsowi nadzieję na dobry wynik. Końcówka spotkania jednak należała do Gladiatorów, którzy dołożyli jeszcze cztery bramki, tracąc przy tym tylko jedną. Ostateczny wynik brzmiał 9:3, czym udowadniają oni, że są głównym faworytem do zwycięstwa w całych rozgrywkach. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.