Kolejka 5 środa, 19 październik 2022 godz. 19:45

Chwilę przed godziną 20 doszło do starcia w 4 lidze biznes, gdzie walkę o 3 punkty stoczyły drużyny Reytan vs Fast Trans. Przed spotkaniem obie ekipy swoje miejsca zajmowały w środkowej części tabeli, więc ciężko było nam stwierdzić, która drużyna lepiej wypadnie w tym pojedynku. Już od pierwszej minuty to Reytan zaznaczył swoją dominację i dość szybko rozpoczął strzelanie. W 6 minucie piłkę do nogi otrzymał Dave Evans i pewnym strzałem pokonał bramkarza. Ta bramka dała Gospodarzom wiatru w żagle i 3 minuty później oglądaliśmy kolejne trafienie za sprawą Joseba. Kilka sytuacji mieli również Goście, jednak szczęście się do nich nie uśmiechało i na ich bramkę musieliśmy jeszcze poczekać. W 13 minucie dobrym wykończeniem popisał się Alvaro Barber i tym samym doprowdził do trzybramkowej przewagi. Minutę po tym zdarzeniu swojego pierwszego gola w końcu zdołali zdobyć Goście, a dokładnie to Arek Podgórski po podaniu Kamila Łukasika wpakował futbolówkę do siatki. Do końca pierwszej połowy nie oglądaliśmy już więcej trafień i Zawodnicy zeszli na przerwę z wynikiem 3:1. Druga połowa była wyrównana, obie ekipy naprzemiennie atakowały i miały sporo sytuacji na to by zmienić wynik meczu, jednak brakowało im dopięcia akcji na ostani guzik i często strzał lub ostatnie podanie okazywały się za słabe. W 25 minucie bramkę na 3:2 zdobył Łukasik, dając swojej drużynie nadzieję by jeszcze mocniej przycisnąć w tym meczu i powalczyć o trzy punkty. Jednak mimo starań to ostatni cios należał do drużyny Gospodarzy i po ładnym uderzeniu z woleja Joseb Otskheli on ustanowił wynik spotkania na 4:2.