Kolejka 2 środa, 17 kwiecień 2024 godz. 21:15

Na zakończenie środowych zmagań, Trójkąt Bródnowski podejmował OVB Warszawa. Gospodarze zaczęli sezon od porażki. Goście ciut lepiej, bo od remisu. To spotkanie od początku było pełne bramek. Jako pierwsi, na prowadzenie wyszli gracze TB. Już w 3 min, na listę strzelców wpisał się Daniel Sikor. Minutę później, do wyrównania doprowadził Damian Paluszka. W 9 min, Sikor skompletowałem dublet. W 19 min, Antony Konstanty znów doprowadził do wyrównania, ale jeszcze przed przerwą, Kamil Kaszczak strzelił bramkę do szatni. Wynik do przerwy wynosił 3:2. Po zmianie stron, OVB wzięli się za siebie i po lekko ponad 10 min wyszli na prowadzenie po bramkach Paluszka i Konstantego. Zwycięstwo jednak wymknęło im się z rąk, ponieważ w 34 min, bramkę na wagę jednego punktu, zdobył Krzysztof Dąbrowski. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 4:4. Z naszej perspektywy, był to sprawiedliwy rezultat. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.