Kolejka 1 poniedziałek, 16 wrzesień 2024 godz. 20:30

W pierwszej kolejce jesiennej edycji Ligi Biznes na piątym poziomie, na boisku zmierzyły się drużyny Razam oraz Zimne Dranie. Do decydujących momentów trzeba było czekać aż do końca pierwszej połowy. W pierwszej części gry oba zespoły starały się przejąć kontrolę nad piłką, jednak nie brakowało również chaotycznych akcji w obronie. Wydawało się, że obrońcy obu drużyn dobrze się trzymają, a bramkarze są w pełni skoncentrowani. Jednak do kluczowego momentu doszło w 20. minucie, kiedy to Ilya Maltsveich z Razam, mądrze obserwując boisko, wykorzystał błąd bramkarza Zimnych Drani i strzelił pierwszą bramkę w meczu. Tym samym drużyna Razam zakończyła pierwszą połowę z przewagą 1:0. Po wznowieniu gry Razam kontynuował ofensywną grę. W 28. minucie Ilya Maltsveich ponownie błysnął swoimi umiejętnościami, przeprowadzając solową akcję, która zakończyła się drugim golem dla jego zespołu. Drużyna Zimnych Drani starała się odpowiedzieć, ale nie potrafiła przełamać obrony Razam. W 30. minucie drugiej połowy Yuka Kust podwyższył wynik na 3:0, potwierdzając dominację Razam w tym meczu. Zimne Dranie, mimo prób, nie potrafiły znaleźć sposobu na skuteczne zagrania. Ostatnia akcja meczu była już tylko dopełnieniem znakomitego występu Maltsveicha. W końcówce spotkania po raz trzeci trafił do siatki rywali, zdobywając swojego trzeciego gola i kończąc mecz wynikiem 4:0 dla Razam.