Kolejka 1 poniedziałek, 16 wrzesień 2024 godz. 19:45

Mecz pierwszej kolejki w 2 Lidze Biznes pomiędzy EkoRaf a FC Victory obfitował w emocjonujące zwroty akcji i dynamiczne akcje bramkowe. Od samego początku spotkania, drużyna FC Victory pokazała, że jest zdeterminowana, aby wywalczyć pierwsze punkty w sezonie. Już w 2. minucie na listę strzelców wpisał się Vadim Churyukanov, otwierając wynik spotkania. Gospodarze nie zamierzali jednak łatwo się poddawać. EkoRaf odpowiedział szybko, bo już w 7. minucie Jan Jabłoński doprowadził do remisu, pokazując, że jego zespół ma ogromny potencjał. Tylko chwilę później, w 10. minucie, Jan Grzybowski dał o sobie znać, zdobywając bramkę i zapewniając EkoRaf prowadzenie 2:1. Pierwsza połowa w pełni należała do EkoRaf, który zdominował rywali. W końcówce tej części meczu, FC Victory poniosło dodatkowe niepowodzenie i w 19. minucie padła bramka samobójcza, która powiększyła przewagę EkoRaf na 3:1. Tuż przed przerwą, w 20. minucie, Jan Jabłoński zdobył jeszcze jednego gola i ustalając wynik pierwszej połowy na 4:1. W drugiej połowie FC Victory, pomimo trudnej sytuacji, nie zamierzał się poddawać. W 30. minucie Andrev Dobrovolsky popisał się solową akcją, zdobywając drugą bramkę dla swojej drużyny i dając kibicom nadzieję na odwrócenie losów meczu. Radość z tego gola nie trwała długo, ponieważ minutę później Jan Jabłoński znów zaskoczył obronę FC Victory, wpisując się po raz trzeci na listę strzelców i przywracając przewagę do trzech bramek (5:2). Jednak drużyna FC Victory nie rezygnowała i walczyła do końca. W 36. minucie Vadim Churyukanov zdobył swoją drugą bramkę w meczu, zmniejszając straty do 5:3. Ostatecznie, mecz zakończył się wynikiem 5:3 na korzyść EkoRaf, a bohaterem spotkania okazał się Jan Jabłoński, który zdobył aż trzy gole, przyczyniając się do triumfu swojej drużyny. Oba zespoły pokazały emocjonujący i dynamiczny futbol, co zapowiada ekscytujący sezon w 2 Lidze Biznes.