Kolejka 1 poniedziałek, 16 wrzesień 2024 godz. 19:00

Mecz pierwszej kolejki w 2 Lidze Biznes pomiędzy Inferno Team a GGiP zapowiadał się jako emocjonujące spotkanie i rzeczywiście dostarczył wielu akcji. Już na samym początku, w 1 minucie, Maciej Kurpias z GGiP zaskoczył wszystkich, zdobywając pierwszą bramkę w meczu dzięki samotnej akcji, co wprowadziło jego drużynę na prowadzenie. Jednak Inferno Team szybko odpowiedział. W 6 minucie bramkarz drużyny, Andrzej Czekalski, udowodnił, że potrafi nie tylko bronić, ale również strzelać, doprowadzając do remisu. W 14 minucie Maciej Kumor dołożył drugiego gola dla Inferno Team, a ich przewaga zaczęła nabierać kształtu. W ostatniej akcji pierwszej połowy Kuba Kopeć podwyższył wynik na 3:1, dając zespołowi znaczną przewagę przed przerwą. Druga połowa rozpoczęła się z impetem. Stanisław Tymiński szybko zdobył bramkę dla Inferno Team, a następnie Maciej Kumor, który był w świetnej formie, dołożył jeszcze jednego gola w 33 minucie, ustanawiając wynik na 5:1. GGiP nie zamierzał jednak odpuszczać. W 36 minucie Rafał Taborski zdobył drugą bramkę dla GGiP, przywracając nadzieję na odwrócenie losów meczu. W 39 minucie Daniel Dworzecki odpowiedział, strzelając szóstą bramkę dla Inferno Team, co wydawało się przypieczętować losy zawodów. Na koniec, w ostatniej akcji meczu, po raz trzeci na listę strzelców wpisał się Maciej Kurpias, zdobywając trzeci gol dla GGiP. Mecz zakończył się zwycięstwem Inferno Team 6 do 3.