Kolejka 6 poniedziałek, 24 październik 2022 godz. 19:45

Poniedziałkowego wieczoru w piątej lidze mecz rozegrały ze sobą TransGourmet i G'ANG. Wyraźnym faworytem tego spotkania była ekipa Transgourmet, która zajmowała 3 miejsce w lidze, podczas gdy ich rywale 8 z zaledwie 1 punktem na koncie. Drużyna w białych strojach od razu przeszła do ataku, co poskutkowało golem na 1:0 w 2 minucie autorstwa Kamila Szymanka, zaledwie 2 minuty później podwyższył Mariusz Kopacz. W 6 minucie było już 3:0 a gola zdobył Mateusz Zieliński. Kolejne minuty to kolejne bramki ekipy białych koszul, a połowa skończyła się wynikiem 7:0. W pierwszej odsłonie, drużyna Transgourmet nie dała żadnych szans oponentom wbijając im 7 goli, i wydawało się że w połowie sprawa 3 punktów była już rozstrzygnięta. Druga odsłona to ponowne ataki na bramkę drużyny w różowych znacznikach, co za tym idzie kolejne gole. W 36 minucie było już 11:0 a gole w 2 połowie zdobywali kolejno Siporski, 2x Kopacz i Zieliński. Przed ostatnim gwizdkiem, ekipa białych koszul zdołała strzelić jeszcze 2 bramki a finalny rezultat spotkania to 13:0. Ten mecz to totalna deklasacja ze strony Transgourmet, które totalnie zdominowało wyraźnie słabszego rywala, dzięki czemu dopisali sobie 3 punkty do ligowej tabeli.