Kolejka 10 wtorek, 14 marzec 2023 godz. 20:30

W ostatnim meczu tej rundy w 3 Lidze Biznesu, Defendersi podejmowali Cezara. Gospodarze wciąż walczyli o 3 miejsce, ale do tego potrzebowali zwycięstwa. Goście zaś zajmują ostatnią pozycję, ale zwycięstwo pozwoliłoby na awans na 8 miejsce i pozostanie na 3 szczeblu rozgrywek. Już w 3 min prowadzenie objęli Defendersi. Mateusz Gajda przejął piłkę i samodzielnie wykończył akcję, otwierając wynik. Trzy minuty później podwyższył Mateusz Izdebski, strzelając mocno, przy dalszym słupku. W 10 min Karol Płusa trafił od słupka na 3:0. Defendersi mieli pełną kontrolę nad przebiegiem gry. Pod koniec pierwszej połowy Izdebski ustalił wynik pierwszej połowy na 4:0. Po zmianie stron Defendersi kontynuowali marsz po zwycięstwo, raz za razem punktując rywala. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 8:0, dzięki czemu Defendersi zdobyli upragniony brązowy medal. Cezar zaś pozostał na ostatnim miejscu. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.