Kolejka 3 środa, 24 kwiecień 2024 godz. 19:45

O 19:45 na boisku „A” Reytan podejmował Żabka Polska. Od pierwszych minut spotkanie było bardzo wyrównane. Obie ekipy mocno pracowały w środku pola, ale żadna z nich nie zaznaczyła swojej widocznej przewagi. Do przerwy rezultat zatem nie uległ zmianie. Po zmianie stron lepiej rozpoczęli przyjezdni. Już kilkadziesiąt sekund po rozpoczęciu Dawid Świetlik wyprowadził Jarka Kholiavka na sytuacje sam na sam. Ten zawodnik pewnie wykończył akcję i mieliśmy 0:1. Kilka minut później Dawid Świetlik uderzył z dystansu w środek bramki. Bramkarz na chwile chwycił piłkę, ale wypadła mu z rak i wpadła do siatki. Tym samym mieliśmy 0:2. Do końca spotkania już nic więcej się nie wydarzyło i mecz zakończył się zwycięstwem gosci.