Kolejka 2 czwartek, 18 kwiecień 2024 godz. 19:00

Czwartkowe zmagania, na sektorze, rozpoczęliśmy meczem Przepiórki Włochy kontra KTS Zeszło. Obie drużyny zaliczyły falstart na początek sezonu, oddając wyższość rywalom. Początek tego meczu, należał zdecydowanie do gości. Już w 5 min wynik otworzył Paweł Chudziński, który otrzymał podanie wzdłuż bramki. Trzy minuty później, obrońca Przepiórek niefortunnie przeciął podanie rywala, kierując piłkę do własnej bramki. W następnych minutach drużyny strzelały naprzemiennie, doprowadzając do stanu 2:4 w 13 min. Pod koniec pierwszej połowy, bramkę do szatni zdobył Arkadiusz Chorostowski, a wynik do przerwy brzmiał 2:5. Po zmianie stron, obie drużyny szybko strzeliły po bramce. Mimo takiego początku drugiej odsłony, rezultat do końca już się nie zmienił. Finalny wynik brzmiał 3:6, dzięki czemu KTS zdobył premierowe punkty. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.