Kolejka 3 poniedziałek, 22 kwiecień 2024 godz. 19:00

Spotkanie pomiędzy FK Almaz i Impuls UA było prawdziwym widowiskiem dla fanów piłki nożnej.  Strzelanie w tym meczu rozpoczął Ruslan Kobylatskyj w 4’. Przez dłuższą chwile obie drużyny się badały, lecz w 13’ ładne podanie posyła Nikita Zgura do Yuriego Neudacha i podwyższa wynik na 2:0. 3 minuty później ponownie bramkę strzela Yuri. Swojej szansy w 17’ nie marnuje Bohdan Ivaniuk z Impuls UA. I wynikiem 3:1 sędzia zakończył pierwszą połowę. Na początek drugiej połowy gracze Impulsu strzelili bramkę kontaktową w 24’ (Vladyslav Budz), lecz ta radość nie trwała długo, ponieważ na listę strzelców wpisał się Nikita Zgura w 27 minucie. Po 10 minutach do bramki na korzyść gospodarzy trafia Vladylsav Kulnyk. W ostatniej akcji meczu piłkę do siatki wpakował Nikita i tą bramką sędzia zakończył poniedziałkowe spotkanie w 1 Lidze Biznesu (6:2).