Kolejka 11 poniedziałek, 18 marzec 2024 godz. 20:30

Mecz Żabki Polska z Catenaccio zaczynamy od szybkiej bramki w 3 minucie strzelonej przez Wiktora Kruczyńskiego. 3 minuty później Cezary Ślędziak trafia do siatki dając 2-bramkowe prowadzenie Catenaccio. Stracone gole zdenerwowały ekipę Żabki, które w 10 i 11 minucie odpowiadają za sprawą Mateusza Błaszkiewicz i Patryka Kwiatka. Przez resztę pierwszej połowy obie ekipy się zdołały strzelić więcej bramek. 9 minut po rozpoczęciu 2 połowy meczu ponownie do bramki strzela Cezary Śledziak, gospodarze odpowiadają chwilę po straconej bramce aż dwukrotnie, lecz goście znów zdołali wyrównać wynik. Minutę przed końcem bramkę strzelił Dymytro Kurgan dawaj prowadzenie Żabce, lecz ta radość nie trwała długo ponieważ w ostatniej akcji meczu w polu karnym zimna krew zachowuje Rafał Kamiński dając bramkę wyrównującą gościom. Finalnie mecz zakończył się podziałem punktów (5:5).