Kolejka 4 środa, 08 maj 2024 godz. 19:00

Środowe zmagania na boisku „C”, rozpoczęliśmy spotkaniem Saints United vs Kaspeda. Obie drużyny dzielą zaledwie dwa oczka na korzyść gospodarzy. SU, chcąc utrzymać się na pozycji wicelidera, od początku przycisnęli rywala. To dało efekt dwóch szybkich bramek strzelonych przez Jakuba Ćwika. W 12 min, Markus Eshun strzelił gola kontaktowego, lecz pod koniec pierwszej połowy rywale znów przycisnęli i wpakowali jeszcze trzy bramki, schodząc na przerwę z wynikiem 5:1. Po zmianie stron, SU nie odpuszczali, wciąż strzelając bramkę za bramką. Hubert Cichocki, wraz z Sebastianem Serafinem i wspomnianym wyżej Ćwiekiem, genialnie rozgrywali piłkę, nie dając szans obronie rywali. Finalnie, mecz zakończył się wynikiem 11:3, co pozwoliło im utrzymać drugą pozycję w tabeli. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.