Kolejka 9 poniedziałek, 04 marzec 2024 godz. 20:30

W 4 lidze doszło do pojedynku na szczycie. Naprzeciw siebie stanęły zespoły Tornado UA oraz FC Ursynów. Lepiej w mecz weszli piłkarze gospodarzy, którzy o wiele lepiej prezentowali się od swoich rywali, natomiast piłkarze gości wyglądali jakby grali któryś mecz z rzędu. Pierwsze trafienie oglądaliśmy w jedenastej minucie meczu, następnie na dwubramkowe prowadzenie piłkarze z Ukrainy wyszli w 15 minucie, a do przerwy nie oglądaliśmy więcej sytuacji podbramkowych. Tornado nie chciało się zatrzymywać i już minutę po wznowieniu gry wygrywało czterema bramkami. Dla graczy Ursynowa zdecydowanie nie był to dobry dzień, mało rzeczy wychodziło, a skuteczność też nie była najlepsza ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:2.