Kolejka 9 poniedziałek, 04 marzec 2024 godz. 20:30

W 9 kolejce spotkań w szranki stanęły ekipy Catenaccio oraz Zimne Dranie. Wynik spotkania został dość szybko otwarty, bo już w 4 minucie na prowadzenie wyszli goście. 120 sekund później mieliśmy już remis 1:1. W 13 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie, lecz ekipa ZD od razu po wznowieniu gry stworzyli sobie akcje i wyrównali. Pod koniec pierwszej połowy, a dokładnie w 18 minucie na prowadzenie wyszli goście, więc na przerwę z 1 bramkową przewagą schodziła ekipa Zimnych Drani. W drugą połowę lepiej weszła ekipa Catenaccio, która już w 23 minucie wyrównała stan spotkania na 3:3. Kolejne minuty to jednak dominacja gości, którzy udowodnili to w 34 oraz w 35 minucie, ustalając wynik spotkania na 3:5.