Kolejka 8 środa, 28 luty 2024 godz. 19:00

Po wymuszonej przerwie, jako pierwsi na boisko wybiegli gracze Alea Iacta Est, oraz Zimmer Biomet. Gospodarze są w słabej sytuacji. Na pięć meczy wygrali tylko raz. Goście zaś, wciąż mają szansę na podium, ale do tego potrzebują punktów. ZB szybko zaczęli strzelanie. Już w 4 min wynik otworzył Pablo Palermo. Dwie minuty później, Clemes Peyrelongue. Tuż przed przerwą, Joseb Utskbeli ustalił wynik pierwszej połowy, na 0:3. Po zmianie stron, ZB kontynuowali marsz po 3 pkt. Regularnie punktowali rywali, doprowadzając do stanu 0:7. W ostatniej akcji meczu, Marcin Krynicki zdecydował się na strzał z dystansu, który zamienił na bramkę honorową dla AIE. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 1:7. Zwycięstwo to, pozwoliło Zimmerowi na awans na czwartą lokatę w tabeli. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.