Kolejka 10 środa, 13 marzec 2024 godz. 19:00

W środę wieczorem na sektorze A rozpoczęło się starcie pomiędzy drużynami Alea Iacta Est a Żabka Polska na 4 szczeblu rozgrywkowym. Chwile po pierwszym gwizdku ekipa gospodarzy wychodzi na prowadzenie, gdyż w 2 minucie meczu Artur Aksamit otwiera nam wynik spotkania. W dalszym ciągu mimo braku goli to zdecydowanie zespół białych barw przeważał i miał panowanie nad meczem. W 10 minucie spotkania podwyższają swoje prowadzenie, a na koniec pierwszej połowy strzelają na 3:0. W drugiej części spotkania mecz wygląda bardzo podobnie jak w pierwszej, jedyna różnica to, że gospodarze uspokoili swoją grę. Zdobywali kolejne bramki przez atak pozycyjny i świetne podania Kamila Zawady. Na ostatnie 10 minut Żabka Polska się budzi i zdobywa honorową bramkę ale czasu jest już zdecydowanie za mało żeby nawet pomarzyć o remisie. Alea Iacta Est dokłada kolejne trafienie i kończy tym sposobem mecz 6:1 na swoją korzyść.