Kolejka 10 wtorek, 12 marzec 2024 godz. 19:00

Wtorkowe granie na sektorze „C”, rozpoczęliśmy od spotkania Kaspeda vs Catenaccio. Obie drużyny wciąż mają matematyczne szanse na podium, ale żeby to się wydarzyło, to prócz zwycięstw, szczęśliwie musi ułożyć się tabela. Początek meczu był dość wyrównany. Nagle zespół gości otworzył wynik w 7 min i minuta po minucie zdobyli trzy bramki. Autorami byli Łukasz Komar, Rafał Wlazło i Bartek Szymańczyk. W 15 min, Sergiusz Kreczko wykorzystał podanie od Eryka Dudka, trafiając na 1:3. Tuż przed przerwą, Szymańczyk ustalił wynik do przerwy na 1:4. Po zmianie stron, gra wyglądała jak w poprzedniej odsłonie. Na boisko brylował Rafał Wlazło, który skompletował hattricka i dołożył trzy asysty, w pomocy z Bartkiem Szymańczykiem, też autorem hattricka i dwóch ostatnich podań. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 2:7. Zwycięstwo to, znacznie przybliżyło ich do TOP3. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.