Kolejka 6 środa, 14 luty 2024 godz. 19:00

Zmagania na boisku "B" rozpoczęły drużyny Żabki Polska oraz Kaspeda. Wynik spotkania otworzył nam się bardzo szybko, bo już w 2 minucie spotkania do bramki gospodarzy trafił Michał Morycz, 60 sekund później mieliśmy już 0:2 za sprawą Eryka Zielińskiego. Zaś w 4 minucie kontaktową bramkę strzelił Maciej Olszewski i było 1:2. Na kolejnego gola przyszło nam czekać do 15 minuty, gdy wynik spotkania na 1:3 podwyższa Michał Morycz. Kolejne trafienie przyszło nam zobaczyć w 17 minucie i to kolejny gol kontaktowy dla gospodarzy, a autorem był Rafał Barzyc. Wynikiem 2:3 kończy się 1 połowa. Drugą odsłonę lepiej zaczęła ekipa Żabka która wyrównała wynik spotkania już w 21 minucie. Mecz zrobił się wyrównany, obie ekipy miały swoje szanse na zdobycie bramki i w 27 minucie to Kaspeda wykorzystała swoją sytuacje i wyszła na prowadzenie, a w 28minucie podwyższyła to prowadzenie. Do końca spotkania jednak było dużo emocji na boisku, mogliśmy obejrzeć jeszcze kilka bramek, które wpadały w 34 i 35 minucie. Wydawało się, że w tym meczu już nic się nie zmieni jednak w 40 minucie najpierw bramkę kontaktową strzela ekipa Żabki lecz jeszcze przed końcowym gwizdkiem goście odpowiadają i końcowy wynik brzmi 5:7 dla ekipy Kaspeda.