Kolejka 6 wtorek, 13 luty 2024 godz. 19:00

Czerwone kartki

19:00 na boisku „A” rozpoczęliśmy wtorkowe granie od starcia Fc Torpedo vs Zimmer Biomet. Od początku obie ekipy wysoko wychodziły w pressingu przez co gra od początku była bardzo dynamiczna. Już na początku spotkania mieliśmy szybka wymianę ciosów. Najpierw Marcin Banasek dobrze znalazł się w polu karnym, a chwile później strzałem zza pola karnego odpowiedział Vitalii Kram i mieliśmy 1:1. W 11 minucie Kram ponownie wykorzystał swoją sytuacje i dał prowadzenie gospodarzom. Jeszcze przed przerwa obie drużyny po razie trafiły do siatki. Wydawało się ze to koniec strzelani w pierwszej odsłonie, ale nic bardziej mylnego. Kolejne trafienie dołożył Banasek i po przerwie ekipy zaczynały od stanu 3:3. Po zmianie stron goście mieli swoje lepsze momenty. Już w 24 minucie przeprowadzili znakomita akcje. Po kilku klepkach piłka zmierzała do bramki, ale obrońca wybił piłkę ręka i sędzia wskazał na wapno. Do piłki podszedł Pablo Palmero i pewnie trafił. Chwile później jeden z obrońców Torpedo sam wpakował sobie piłkę do siatki i było już 3:5. W końcówce goście dożyli jeszcze jedno trafienie o kecz zakończył się wynikiem spore 3:6.