Kolejka 4 środa, 31 styczeń 2024 godz. 21:15

Na zakończenie środowych zmagań, Żabka Polska podejmowała Tornado UA. Nominalni gospodarze, zaskakują w tym sezonie, mając na koncie dwa zwycięstwa na dwa mecze. Goście zaś mają bilans 1-1-1. Od początku jednak kontrolę nad meczem miało Tornado, które po ośmiu minutach prowadzili już 0:5. Taka przewaga pozwoliła im na rozluźnienie, dzięki czemu spokojnie mogli rozgrywać resztę połowy. W 15 min, przebudzili się gracze Żabki. Patryk Hull wykorzystał zamieszanie w polu karnym i trafił na 1:5. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron, mecz się wyraźnie uspokoił. Gra toczyła się głównie w środku pola. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 2:7, dzięki czemu Tornado awansowało na 4 miejsce. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.