Kolejka 4 poniedziałek, 29 styczeń 2024 godz. 19:00

W jednym z pierwszych poniedziałkowych spotkań doszło do pojedynku między zespołami Catenaccio oraz Zimmer Biomet. Lepiej w to spotkanie weszli piłkarze gospodarzy, którzy dzięki bramce samobójczej wyszli na prowadzenie. Po za tym trafieniem w pierwszej połowie nie oglądaliśmy dużo akcji podbramkowych, aczkolwiek było dużo kłótni i lekkich nerwów po obu stronach. W drugiej części spotkania, oprócz końcówki tego spotkania też nie oglądaliśmy dużo ciekawych akcji. Na szczęście ostatnie minuty meczu były niezwykle ekscytujące. Goście w 36 minucie doprowadzili do remisu i chcieli iść za ciosem, ale nie całe 2 minuty później stracili bramkę, która pozbawiła ich jakichkolwiek punktów. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:1