Kolejka 1 wtorek, 09 styczeń 2024 godz. 19:00

Czerwone kartki

O 19:00 na boisku „A” rozpoczelismy wtorkowe granie. W szranki ze sobą stanęło Torpedo i Cattenacio. Mieliśmy bardzo szybkie otwarcie, bo sędzia już w 1 minucie musiał sięgnąć po czerwona kartkę dla gospodarzy. Bardzo szybko wykorzystali to przyjezdni. W 4 minucie przeprowadzili szybki atak, który skończył się bramka. Dwie minuty później Marcin Pettke huknął z dystansu i mieliśmy 0:2. Gospodarze mimo jednego mniej walczyli cały czas o bramkę. Udało im się to po kapitalnym podaniu Luki Danylenko i pewnym wykończeniu Maksyma Marchenko. Jeszcze przed przerwa mieliśmy szybka wyminę ciosów i połowa zakończyła się wynikiem 2:3. Po zmianie stron przyjezdni jeszcze bardziej docisneli przyjezdni dwa szybkie trafienia zapewniły im bezpieczna przewagę. W końcówce obie ekipy dołożyły po cegiełce do wyniku i mecz zakończył się 3:6.