Kolejka 9 poniedziałek, 13 czerwiec 2022 godz. 21:15

Spotkanie pomiędzy Zakątkiem Shot Bar & Cafe, a Podaj Wynik rozpoczęło się od dwóch szybkich trafień. Autorem pierwszego z drugiej minuty był Mariusz Balcerzak. Wynik długo się nie utrzymał, bo już minutę później z rzutu wolnego odpowiedział Marcin Dziuła, pakując piłkę w prawym górnym rogu bramki. Chwilę później goście podwyższyli na 1:2, ale gospodarze w ripoście zdołali włożyć dwie bramki do przerwy. Po zmianie stron ujrzeliśmy dominację gospodarzy. Miedzy 22 ,a 34 minutą trafili aż 6 razy. Stracili przy tym tylko jedną bramkę. Końcowy wynik spotkania mówił sam za siebie 9:3. Gospodarze zagrali kapitalnie, co pozwoliło im zachować spokojny byt w drugiej lidze, Goście zapłacili dużo większa cenę. Spadli tuż za podium i teraz żeby na niego wrócić muszą w zaległym meczu pokonać FC Franczyzę.