Kolejka 9 poniedziałek, 13 czerwiec 2022 godz. 19:00

W pierwszym poniedziałkowym meczu Flamenco SPS podejmowali Cezar. Przed tym spotkaniem czysto teoretycznie obie ekipy miały szanse na brązowy medal. Niestety to tylko szanse matematyczne. Od początku mecz był wyrównany, ale jako pierwsi w 15 min do siatki trafili goście, a konkretnie Damian Szczyrek. Minutę później Flamenco doprowadzili do remisu, po bramce golkipera Adriana Czemerdy. Tuż przed przerwą Kacper Ślepowroński trafił na 2:1. Po zmianie stron gospodarze dzielnie bronili swojej bramki. Lecz w 32 min Daniel Zak znalazł sposób na pokonanie bramkarza rywali, doprowadzając do remisu. Do końca wynik się już nie zmienił i ostatecznie Flamenco remisuje z Cezarem 2:2, tym samym obie ekipy o medalach już myśleć nie mogą.