Kolejka 6 środa, 25 maj 2022 godz. 21:15

Czas na HIT 2 Ligi Biznesu, czyli mecz niepokonanych Jogadores i depczących im po piętach Podaj Wynik. Obie ekipy miały tyle samo punktów, lecz gospodarze mają jeden zaległy mecz. Zwycięstwo w tym spotkaniu pozwoli jednej z drużyn zostać samodzielnym liderem. Strzelanie już w 2 min zaczął niezawodny Tomek Łokietek. Sześć minut później Kuba Godlewski doprowadził do remisu. Po bardzo wyrównanej reszcie drugiej połowy, Jogadores schodzą na przerwe z przewagą jednej bramki, której zdobywca w 14 min był Łukasz Jaroń. Po zmianie stron Jogadores kontrolowali spotkanie, lecz nie przychodziło im to bez trudu. Co odskakiwali rywalowi, to tamci znów łapali kontakt i tak do końca meczu. Ostateczny wynik brzmiał 5:3. Jogadores dalej utrzymują status niepokonanych i pewnym krokiem idą po mistrzowski tytuł.