Kolejka 6 poniedziałek, 23 maj 2022 godz. 19:00

Spotkanie ELMOL Szkoła Jazdy i Zakątek Shot Bar & Cafe zapowiadało się dość wyrównanie. Obie drużyny prezentują bardzo podobny poziom, zaliczając po dwa zwycięstwa, remis i porażkę. Od początku spotkanie było bardzo zacięte, a jako pierwsi dopiero w 17 min drogę do bramki znaleźli gospodarze. Strzelcem bramki był Rafał Kolasiński, po podaniu od Łukasz Gosa. Wynikiem 1:0 zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron Zakątek szybko doprowadził do wyrównania po golu niezawodnego Damiana Metryki. Następnie w 26 min ESJ znów wyszli na prowadzenie, żeby minutę później, znów stracić bramkę dającą rezultat 2:2. Po następnych dwóch minutach Marcin Aleksandrowski znów wyprowadził ELMOL na prowadzenie, lecz i tej przewagi nie udało się utrzymać. W 35 min bramkę na 3:3 zdobył Mariusz Balcerek, ustrzelając w ten sposób dublet i takim wynikiem zakończyły się te zawody. Najlepszy na boisku został wybrany Rafał Kolasiński, któremu również udało się dwukrotnie trafić do bramki rywala i który dorzucił do tego jeszcze asystę.