Kolejka 5 środa, 18 maj 2022 godz. 21:15

W środowy wieczór, Zimne Dranie podejmowali lidera 2 Ligi Biznes, zespół Jogadores. W zapowiedziach liczyliśmy na wielkie emocje i całe szczęście się nie przeliczyliśmy. Cóż za rollercoster przeżywaliśmy podczas tego spotkania. Akcja za akcję, bramka za bramkę. Strzelanie zaczęli gracze ZD już w 5 min. Minute później odpowiedzieli goście, lecz po kolejnej minucie było już 2:1. W 10 min znów Jogadores doprowadzili do remisu, a minutę później po raz pierwszy wyszli na prowadzenie. Wynik 2:3 utrzymał się do przerwy. Po zmieni stron tępo nie zwolniło i obie ekipy mocno nacierały na rywala. W 25 min gospodarze doprowadzają do remisu. Dwie minuty później znów na prowadzenie wychodzą gracze Jogadores, a strzelcem był najlepszy na boisku Michał Zieliński. W 35 min Zimne Dranie jednak po raz kolejny dogonili rywala i remisem 4:4 zakończyło się to spotkanie. Jogadores wciąż utrzymują pozycję lidera, a ZD awansowali o jedno oczko w górę.