Kolejka 2 poniedziałek, 11 kwiecień 2022 godz. 21:15

Poniedziałkowe granie skończył mecz 2 ligi, między Zakątek Shot Bar&Cafe a Jogadores. Goście po pewnej wygranej w 1.kolejce na pewno mieli apetyt na kolejny komplet punktów, natomiast Zakątek liczy na pierwsze oczka w tym sezonie. Wszyscy znamy piłkarskie horrory, a jednym z nich jest gdy sprawdza się znane piłkarskie powiedzenie: „2:0 to niebezpieczny wynik”. Pierwsza odsłona spotkania, to niewielka przewaga gospodarzy. W obu ekipach można było dostrzec dużo niedokładności przy finalizowaniu akcji, czego efektem było skromne prowadzenie Zakątka do przerwy 1:0. Po zmianie stron, gospodarze szybko podwyższyli prowadzenie i patrząc na przebieg spotkania wydawać się mogło, że już wygranej nie wypuszczą z rąk i wtedy po kilku minutach bramkę kontaktową dla Jogadores zdobył Jakub Cegiełka.13 minut do końca spotkania, a w ekipę gości wydawało by się, że wstąpiły nowe siły i wiara w korzystny rezultat. Nieustanne ataki z ich strony przyniosły zamierzony cel. 32,39,40- to minuty w których niemożliwe stało się faktem. Piłkarze Jogadores w samej końcówce spotkania odbierają Zakątkowi nadzieję na chociażby jeden punkt w spotkaniu i po 2 kolejkach sezonu z kompletem punktów zasiadają na pozycji lidera.