Kolejka 2 poniedziałek, 11 kwiecień 2022 godz. 20:30

Na Inaugurację sezonu The New Greenback, podejmował, Podaj Wynik, który na swoim koncie miał już 3 punkty. Na papierze obie ekipy były mocne i ciężko przed spotkaniem było wskazać głównego faworyta. W obu drużynach widać było zgranie i pomysł na ten mecz. Obie drużyny zaczęły z wysokiego C. Szybka gra i szybkie bramki na początku spotkania. W 3 minuty meczu obejrzeliśmy łącznie już 3 bramki, a na prowadzenie 1:2 byli goście. Wydawałoby się, że będzie, to mecz gdzie piłka co chwilę będzie wznawiana ze środka boiska. W 10 minucie zawodnik Greenback umieścił piłkę w swojej bramce, i było 2:2 i jak się okazało była to ostatnia bramka tego spotkania. Zaangażowanie drużyn nie zmieniło się do końcowego gwizdka, każdy chciał strzelić przynajmniej tego "złotego gola" ale jak nie pech, to dobra postawa bramkarzy sprawiła, że Greenback i Podaj Wynik podzielili się punktami.