Kolejka 1 środa, 10 kwiecień 2024 godz. 20:30

O godzinie 20:30 rozpoczęło się spotkanie w ramach 7 ligi biznes, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny Ikea vs Cezar. Na pierwsze trafienie w tym meczu nie trzeba było długo czekać, bowiem już zaledwie po 5 minutach gry prezent rywalom sprawili Goście kiedy, którzy niefortunnie wpakowali piłkę do własnej siatki. Po tym zdarzeniu Cezar jak najszybciej chciał się otrząsnąć i nie zmierzał poprzestawać w kreowaniu ciekawych rozwianych ofensywnych. Z biegiem czasu starania zawodników w czerwonych strojach w końcu przyniosły zamierzony efekt i w 12 minucie meczu mogliśmy oglądać gola autorstwa Cezarego Kopra. Po tym zdarzeniu mecz zrobił się jeszcze bardziej wyrównany, a obie ekipy naprzemiennie tworzyły sobie dogodne okazanie co jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy dało jednej jak i drugiej ekipie po jednym trafieniu. Po zmienię stron obraz gry za wiele się nie zmienił i wciąż mogliśmy oglądać niezwykle zacięte spotkanie i z niecierpliwością wyczekaliśmy na to, która z ekip zada skuteczny cios. Odpowiedź na to pytanie przyszła na 9 minut przed zakończeniem meczu, kiedy to po świetnym pressingu Ikei, Marek Janczyk odebrał piłkę bramkarzowi, a następnie z zimną krwią umieścił futbolówkę do pustej bramki. Po tym fakcie Goście podkręcili tempo i po zaledwie 4 minutach zdołali odpowiedzieć dzięki czemu na pięć minut przed zakończeniem na protokole widniał wynik 3:3 i z niecierpliwością wyczekiwaliśmy na to, jak zakończy się to spotkanie. Gdy mogło się już wydawać, że mecz zakończy się remisem, a ekipy będą zmuszone podzielnic się punktami wtedy w ostatnim spotkania sprawę w swoje ręce postanowił wziąć Jakub Żak, który dobił rywali dwoma golami tym samym gwarantując swojej drużynie zwycięstwo 3:5.