Kolejka 1 środa, 10 kwiecień 2024 godz. 20:30

Początek sezonu a na boisku pojawiają się ekipy Aplikacje Krytyczne oraz Moonfox. W tym spotkaniu mogliśmy spodziewać dużej intensywności ze strony gości i co się później okazało tak właśnie było. Moonfox mocno naciskał na rywali co w 11 minucie przyniosło im bramkę, a co najgorsze dla gospodarzy było to tradienie samobójcze. Tuż przed końcem pierwszej połowy sędzia podyktował rzut karny dla gości do piłki podchodzi Łukasz Rysz i pewnym strzałem pokonał bramkarza AK i do przerwy mamy 0:2. Po przerwie dalej było widać przewagę gości, co w 29 minucie przyniosło sukces i bramkę na 0:3 a strzelcem tej bramki jest Łukasz Rysz. Sekundy przed końcem spotkania ekipa Aplikacje Krytyczne wyprowadziła szarże pod bramkę przeciwnika co przyniosło im rzut karny który pewnie na bramkę zamienił Sebastian Wawrzak i mecz zakończył się rezultatem 1:3 dla Moonfox.