Kolejka 1 wtorek, 09 kwiecień 2024 godz. 20:30

Na pierwsze swoje spotkania w tym sezonie na boisku pojawiają sie ekipy Explo FC i Neostands. W tym spotkaniu wynik otworzył nam się bardzo szybko, bo już w 1 minucie spotkania na prowadzenie wyszli goście, lecz gospodarze bardzo szybko wyrównali stan spotkania, a dokładnie w 3 minucie. Kolejne minuty były dość intensywne i zawzięte w środku pola. Kolejne trafienie przyszło nam oglądać w 10 minucie spotkania i mamy wynik 1:2. W pierwszej części spotkania przyszło nam oglądać jeszcze jedno trafienie dla gości i to oni schodzili na przerwe z 2 bramkową przewagą. Po zmianie stron dalej dużo gry toczyło się w środku pola, lecz znowu lepiej na tym wszystki wyszli goście, gdyż w 27 minucie trafili oni na 1:4 i mają spokojną przewagę bramkową. Explo próbowało jeszcze swoich sił aby odrabiać wynik, co przyniosło im trafienie na 2:4 lecz było to w 38 minucie spotkania i niestety na kolejne trafienia brakło czasu, więc mecz zakończył się wynikiem 2:4 dla Explo FC.