Kolejka 1 poniedziałek, 08 kwiecień 2024 godz. 21:15

W poniedziałkowy wieczór doszło do pojedynku między zespołami Cool Team oraz MS Data. Spotkanie to miało charakter mocno jednostronny, gdyż goście zdominowali ten mecz, a duet Gegi-Olszewski był nie do zatrzymania. Piłkarze w czerwonych strojach mimo to walczyli do samego końca, a więc jest to postawa godna pochwały. Pierwsza połowa to już popis gości, którzy wygrali aż 1:8. Druga połowa była bardziej wyrównana, gdyż bramki strzelać zaczęły już obie ekipy, lecz to drużyna MS Data była dalej skuteczniejsza oraz wypracowała sobie znaczną zaliczkę w pierwszej części gry. Druga połowa jak i cały mecz zakończył się wynikiem aż 6:17, co jest naprawdę dość niespodziewanym wynikiem na bemowskich boiskach.