Kolejka 1 środa, 10 kwiecień 2024 godz. 19:00

W środowy wieczór zapraszamy na spotkanie Alea lacta Est i Saints United. W tym spotkaniu oczekiwaliśmy dużej intensywności z obu stron ale dostaliśmy ją tylko niestety z jednej a dokłanie od ekipy gości, ale do sedna. W 7 minucie obejrzeliśmy 1 trafienie dla gości, kolejną bramkę zobaczyliśmy już w 10 minucie. Na następne trafienie nie musieliśmy znowu długo czekać, ponieważ było ono w 13 minucie spotkania i mamy wynik 0:3 i również z takim wynikiem schodzimy na przerwe. Po przerwie worek z bramkami rozwiązał nam się troche bardziej, od 25 do 32 minuty zobaczyliśmy 5 bramek i mieliśmy już wynik 0:8. Zawodników gospodarzy było stać w tym meczu na jeden zryw w 34 minucie i przyniosło im to bramkę honorową, lecz jeszcze w 36 minucie ekipa Saints zdobyła kolejna bramkę i mecz zakończył się rezultatem 1:9 dla gości.