Kolejka 1 wtorek, 09 kwiecień 2024 godz. 21:15

O 21:15 na boisku „A” w szranki ze sobą stanęły drużyny MFS Berry Kolektyw Kreatywny i Defenders. Od początku spotkanie było bardzo wyrównane i toczyło się głównie w środkowej strefie boiska. Obie ekipy stworzyły kilka sytuacji, ale to gospodarze zdołali trafić do siatki. Dokładniej Marek Wojciechowski, który z główki zapakował piłkę do siatki i mieliśmy 1:0 do przerwy. Druga połowa rozpoczęła się lepiej dla gosci. Maciej Rak prostopadle zagrał do Justyna Króla, który pewnie wykończył sytuacje sam na sam. Gospodarze długo nie czekali z odpowiedzią. Krzysztof Józefiak mocno uderzył z dystansu i dał prowadzenie graczom w czarnych trykotach. Do końca spotkania goście próbowali nacierać, ale defensywa rywali rozbijała ich każdy atak. Tym samym spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1.