Kolejka 1 wtorek, 09 kwiecień 2024 godz. 21:15

Wtorkowy wieczór na boisku pojawiają się Budimex i The New GreenBack. Obie ekipy miały ochote na zdobycie 3 pkt w tym spotkaniu co było widać już na samym początku spotkania. Pierwszą bramke ujrzeliśmy dopiero w 8 minucie spotkania. W 11 minucie błąd bramkarza podczas wyprowadzania akcji wykorzystali gospodarze i mamy wynik 1:1. Ekipa TNGB poszła za ciosem i już w 13 minucie wyszli na 1 bramkowe prowadzenie. Wydawało się ze takim wynikiem zakończy się 1 połowa spotkania, lecz bardzo dobrze rozegrany rzut wolny przez gospodarzy i mamy 2:2 i taki wynik utrzymuje sie do przerwy. Po przerwie obie druzyny chciały wyjść na prowadzenie, ale udało się to dopiero w 29 minucie za sprawą bardzo pięknego trafienia bramkarza ekipy Budimex i tym samym wyprowadził swoja drużyne na prowadzenie. Mijały kolejne minuty spotkania zawodnicy gości mieli swoje próby, ale nie mogli pokonać bramkarza gospodarzy. Gdy wszyscy już myśleli że nie zobaczymy więcej bramek w ty spotkaniu to się mylił, gdyż w 39 minucie bramke strzela Mateusz Graboedki i podwyższa wynik spotkania na 4:2 i takim wynikiem zakończyło się to spotkanie.