Kolejka 1 wtorek, 09 kwiecień 2024 godz. 20:30

O 20:30 na boisku „A” rozpoczęło się spotkanie pomiędzy FK Almaz i SS Cyrkulatka. Pierwsze minuty należały do gosci. Dwie szybkie akcje i mieliśmy 0:2 po dwóch minutach gry. Almaz po dwóch szybkich gongach powstało na nogi. Zaczęli kontrolować grę i coraz bardziej się rozkręcali. W 11 minucie zdołali trafić na 1:2, a piec minut później Yurii Neudach wyrównał po indywidualnym rajdzie. Jeszcze przed przerwa obejrzeliśmy piękne trafienie z blisko połowy boiska autorstwa Vladyslava Kulnyka. Tym samym gospodarze zdołali obrócić wynik jeszcze przed przerwą. Po zmianie stron poszli za ciosem i już po kilku minutach podwyższyli na 4:2. Cyrkulatka po kilku ciosach ze strony graczy w zielonych trykotach w końcu odpowiedziała. Jan Szklarzewicz po indywidualnym rajdzie skierował piłkę do siatki. Chwile później ten sam gracz obsłużył swojego kolegę z drużyny i było już 4:4. Końcówka zatem zapowiadała się bardzo ciekawie. Zdominowali ja jednak gospodarze dwie szybkie odpowiedzi i to oni prowadzili 6:4. Gracze w żółtych trykotach za wszelka cenę dążyli do wyrównania, ale udało im się tylko raz trafić do siatki i spotkanie zakończyło się wynikiem 6:5.