Kolejka 10 czwartek, 14 marzec 2024 godz. 21:15

Chwilę po godzinie 20 rozpoczął się mecz w ramach 2 ligi biznes, gdzie na przeciw siebie stanęły ekipy Equalit Vs Supa Strickars. Na pierwsze trafienie w tym meczu nie trzeba było długo czekać, bowiem już w 4 minucie meczu trafieniem popisał się Marcin Krzysztoń, który pewnie wykorzystał podanie Fabiana Frelika. Po tym goście Gospodarze za wszelką cenę starali się odpowiedzieć rywalom, jednak skutecznie na drodze za każdym razem stawała im obrona, która skutecznie stawała na wysłowić zadania. Po kilkuminutowej bezbramkowej ciszy w końcu Goście znów zdołali ją przerwać, a dokładniej dokonał tego Kacper Krajewski, który pewnie wykorzystał okazję sam na sam z bramkarzem. Po tej sytuacji Equalit nie zamierzał dłużej stać w cieniu i dwie minuty po stracie gola ujrzeliśmy odpowiedź Adama Biegaja, a następnie po upływie trzech minut na listę strzelców wpisał się Grzegorz Himkowski i mecz zaczynał się od nowa. Taki stan meczu mocno podbudował zawodników w białych strojach, a dzięki temu zdołali oni wyjść na dwubramkowe prowadzenie tuż przed zakończeniem pierwszej powały strzelając bramki w 19 oraz 20min. Po zmienię stron bywaliśmy świadkami bardzo wyrównanego pojedynku, gdzie jedna jak i drugą ekipa naprzemiennie tworzyła sobie akcje ofensywne, a dzięki temu mecz był przyjemny do oglądania. W 28 minucie spotkania różnica stopniała po trafieniu Mateusz Grunwalda, a następnie dwie minuty później Pytel doprowadził do wyrównania, jednak nie trwało ono długo. W dalszej fazie meczu ekipy wymieniły się trafieniami co na 7 minut przed końcem dawali rezultat 5:5 i ciężko było stwierdzić, która ekipa ostatecznie wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko. Odpowiedź na to pytanie rozwiązał nam Kacper Krajewski, który w ostatniej akcji meczu zdołał zdobyć gola dającego zwycięstwo i finalnie Supa Strickers wygrało spotkanie z wynikiem 5:6.