Kolejka 10 czwartek, 15 czerwiec 2023 godz. 21:45

W ostatnim czwartkowym meczu, Equalit wciąż walczący o podium, podejmował The New GreenBack, którzy tego wieczoru grali drugi mecz z rzędu. Już w poprzednim spotkaniu goście zapewnili sobie srebrne medale, więc ten mecz nie maił dla nich większego znaczenia. Gospodarze skrzętnie wykorzystali zmęczenie rywali po poprzednim meczu i już w pierwszej połowie sprawnie wypunktowali swoich oponętów. Między 11 a 17 min zdołali strzelił oni aż pięć bramek, z czego cztery zdobył Adam Biegaj. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5:0. Ok zmienię stron, tępo zawodów zwolniło. Maciej Baranowski dołożył kolejną bramkę i na tym skończyło się strzelanie w tych zawodach. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:0, dzięki czemu Equalit przedłużył swoją szansę na brązowe medale. Po więcej zapraszamy do materiału VEO