Kolejka 10 czwartek, 15 czerwiec 2023 godz. 21:00

W pierwszym hitowym starciu w 2 Lidze Biznesu, Finansova podejmowała The New GreenBack. Gospodarze muszą wygrać wszystkie mecze do końca, żeby zająć drugie miejsce. O to samo walczą goście, którzy mieli przed sobą jeszcze dwa spotkania. Tyle że im wystarczy tylko jedno zwycięstwo, do zapewnienia sobie srebrnych krążków. Od początku mecz był bardzo wyrównany, lecz w pierwszej odsłonie żadna z ekip nie umiała znaleźć drogi do bramki. Po zmianie stron, Finansova bardziej przycisnęła. To dało efekt w 30 min, kiedy Michał Lenczewski odebrał piłkę obrońcy i będąc sam na sam otworzył wynik. Cztery minuty później, do wyrównania doprowadził Bartek Salczyński. Po kolejnych dwóch minutach, Filip Szewczyk, mocnym strzałem znów wyprowadził Finansovą na prowadzenie. Ostatnia minuta należała jednak do TNG. Najpierw w 40 min, z rzutu wolnego, Marcin Sak trafił na 2:2. Od razu po wznowieniu, Finansova chciała szybko zdobyć zwycięską bramkę. To się zemściło i po szybkim kontrataku, Salczyński strzelił bramkę na wagę zwycięstwa. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:3, dzięki czemu TNG zapewnili sobie srebrne medale i awans do 1 Ligi Biznesu. Finansova zaś, wciąż walczy o brąz. Po więcej zapraszamy do materiału VEO