Kolejka 10 wtorek, 13 czerwiec 2023 godz. 22:00

Wtorkowe zmagania zakończyliśmy spotkaniem East Crew z Trójkątem Brudnowskim. Obie drużyny znajdują się w drugiej części ligowej tabeli, więc ten mecz, nie będzie miał dużego wpływu na wygląd ligowej tabeli. Od początku mecz był dość wyrównany. Na pierwszą bramkę czekaliśmy do 8 min. Wtedy, po dobrze przeprowadzonym kontrataku, wynik otworzył Mykoła Popivchak. W 17 min, Krzysztof Dąbrowski dostał podanie w pole karne. Przytomne zachowanie i chłodny umysł, pozwolił na strzelenie bramki wyrównującej. Wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron, Trójkąt strzelił bramkę na 1:2, której autorem był Kamil Malinowski. Dwie minuty później, do kolejnej równowagi doprowadził Serhii Koziuminckyi. Końcówka meczu należała jednak do TB. Adrian Piórko dwukrotnie pokonał bramkarza rywali. Międzyczasie bramkę zdobył jeszcze Bohdan Havryliu, ale to było za mało żeby pokonać Trójkąt, który wygrał ostatecznie 3:4. Tak jak pisaliśmy wyżej, zwycięstwo to, nie ma wpływu na wygląd ligowej tabeli. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.