Kolejka 10 poniedziałek, 12 czerwiec 2023 godz. 20:15

O godzinie 20:15 w ramach 2 ligi biznes doszło do pojedynku między Team Ivulin II i Zimne Dranie. Faworytem tego starcia była ekipa w biało-czerwonych trykotach, która co prawda przed tym meczem miała zaledwie punkt więcej od swoich przeciwników, lecz ekipa gości przyjechała bez nominalnego bramkarza, a na jego miejscu musiał stać zawodnik z pola. Gospodarze bardzo dobrze weszli w spotkanie i szybko wykorzystywali swoją przewagę. W 14 minucie mieliśmy już wynik 4:0 w głównej mierze dzięki świetnie grającemu tego dnia Jurym Ostrovskiym. W gościach pod koniec pierwszej połowy coś odrzyło i zdołali w ciągu 5 minut strzelić 3 bramki tracąc przy tym jednym i na przerwę schodzili przy wyniku 5:3. Druga część gry to jednak festiwal bramkowy gospodarzy, w którym główną rolę odgrywali Jury Ostrovskiy oraz Jauhien Shambiecki. Drużyna Zimnych Drani ewidentnie wyglądała tak jakby stracili szanse na jakąkolwiek szansę lub też przeciwnicy odjechali pod względem wydolnościowym. Wartym do wyróżnienia oprócz dwóch powyższych piłkarzy jest Mark Kachno, który zaliczył 6 asyst i jednego gola.